• +48 22 511 50 40 || Komórka: 736 854 853
  • Czynne: 7:30 - 19:30
  • piątek 7:30 - 16:30

Nasz zespół

Oferta Poradni Specjalistycznej Chmielna Express

W Chmielna Express oferujemy szeroką gamę usług: od badań laboratoryjnych po konsultacje wysokiej klasy specjalistów. Zapoznaj się z naszą ofertą!

dr n. med. Aleksandra Mojkowska - chirurg, proktolog

Aleksandra Mojkowska Specjalistka chirurgii ogólnej, starsza asystentka w Klinice Chirurgii Ogólnej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie. Zainteresowania naukowe: chirurgia bariatryczna i metaboliczna, proktologia oraz techniki minimalnie inwazyjne w chirurgii (laparoskopia i endoskopia).
Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny Chirurgii Ogólnej, uzyskując najlepszy w historii wynik w Państwowym Egzaminie Specjalizacyjnym. Specjalizację w dziedzinie Chirurgii Ogólnej odbyła w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Praskiego.
Obecnie pracuje jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie.
Stypendystka Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej (ESSO) oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. 
Jest członkiem zarządu Sekcji Metabolicznej i Bariatrycznej Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz członkiem International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders (IFSO). Prowadzi działalność dydaktyczną w ramach International Gateway to Science and Medicine Program.

DYŻURY: obecnie niedostępna - URLOP NAUKOWY

Poradnia chirurgiczna

Poradnia proktologiczna

Lek. Krzysztof Jędras – chirurg

Krzysztof Jędras Ukończył studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej. Doświadczenie chirurgiczne zdobywał pracując w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Praskiego w Warszawie, gdzie ukończył 6-letnie szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii ogólnej – brał udział w ponad 2500 zabiegach chirurgicznych z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego odbył liczne staże i kursy m.in. z zakresu chirurgii onkologicznej, chirurgii naczyniowej, chirurgii tarczycy, chirurgii klatki piersiowej, leczenia oparzeń, technik leczenia ran przewlekłych. W poradni chirurgicznej pracuje od 5 lat. Wykonał samodzielnie ponad 1000 ambulatoryjnych zabiegów chirurgicznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób z zakresu chirurgii ogólnej - m.in. chorób jamy brzusznej (w tym przewodu pokarmowego), chorób proktologicznych i chorób kończyn dolnych (w tym chorób żył kończyn dolnych, owrzodzeń, ran przewlekłych). Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich. Regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych.

DYŻURY: wtorki, godz. 16:15 – 19:00

Poradnia chirurgiczna

Poradnia proktologiczna

Lek. Katarzyna Cybula – chirurg

Katarzyna CybulaUkończyła studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu medycznego. Obecnie pracuje jako młodszy asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej Szpitala Czerniakowskiego. Doświadczenie chirurgiczne zdobyła pracując w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej Szpitala Praskiego jak i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego brała udział w wielu kursach i stażach m.in w zakresie leczenia ran przewlekłych, wykorzystania terapii podciśnieniowej, leczenia oparzeń, chirurgii onkologicznej. Zainteresowania naukowe: chirurgia naczyniowa, chirurgia przewodu pokarmowego. Jako wolontariusz - uczestniczka dwóch misji medycznych w Republice Środkowej Afryki. Regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach.


DYŻURY: czwartki, godz. 16:30 – 19:00

Poradnia chirurgiczna

Poradnia proktologiczna

dr n. med. Iwona Rudnicka - dermatolog, wenerolog

Iwona Rudnicka

Specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii, adiunkt w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową oraz zmian dermatologicznych w obrębie narządów płciowych.

Pomoże ustalić przyczynę stanu zapalnego w cewce moczowej, zmian nadżerkowych, rumieniowych czy brodawkujących na narządach płciowych i w okolicy odbytu.

Usuwa kłykciny kończyste (brodawki płciowe). Zajmuje się również leczeniem trądziku zwykłego i różowatego, chorób alergicznych, łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, grzybicy paznokci i skóry gładkiej, brodawek wirusowych, opryszczki.


DYŻURY: poniedziałki i czwartki, godz. 14:30 – 18:30

Poradnia dermatologiczno - wenerologiczna

lek. Monika Wasilewska

 

Ukończyła studia na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jako lekarz rezydent i młodszy asystent prowadząc zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego i fizjoterapii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób dermatologicznch dzieci i dorosłych. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych stażach, kursach i konferencjach, aby oferować pacjentom najwyższy poziom wiedzy i umiejętności z zakresu dermatologii i wenerologii.

Zajmuje się w szczególności diagnostyką i leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową takimi jak kiła, rzeżączka, NGU, brodawki wirusowe oraz dermatozy okolic zewnętrzych narządów płciowych jak inne zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze, kontaktowe zapalenie skóry, neurodermit, zmiany polekowe, niespecyficzne stany zapalne.

Zajmuje się również diagnozowaniem i leczeniem chorób dermatologicznych dzieci od momentu urodzenia - dermatozy noworodkowe, stany zapalne okolic pieluszkowych, łojotkowe zapalenie skóry i atopowe zapalenie skóry, osutki poinfekcyjne.

Do kręgu jej zainteresowań diagnostyczno-leczniczych należą trądziki – szczególnie zwykły, różowaty, łysienie – głównie telogenowe i androgenowe, choroby alergiczne- wypryski, atopowe zapalenie skóry, wysypki polekowe, choroby zapalne takie jak łuszczyca, liszaj płaski. Usuwa zmiany typu brodawek wirusowych- brodawki zwykłe, płciowe, mięczak zakaźny oraz łagodne zmiany skórne typu włókniaków miękkich, brodawki łojotokowe oraz drobne zabiegi z zakresu dermatochirurgii- usuwanie znamion barwnikowych.

Oferuje również badanie dermoskopowe znamion skórnych z diagnostyką nowotworów skóry typu czerniak, rak podstawnokomórkowy, rak kolczystokomórkowy.


DYŻURY: wtorki, godz. 14:00 – 18:00

Poradnia dermatologiczno - wenerologiczna

lek. Sylwia Bender - specjalista urolog, FEBU

Sylwia BenderAbsolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2009 roku uzyskując dyplom lekarza. Specjalizację w dziedzinie urologii z tytułem FEBU uzyskała w 2018r.

Od czasu ukończenia studiów pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej w Warszawie, gdzie konsultuje, operuje i prowadzi zajęcia ze studentami.

Wykonuje operacje z zakresu urologii klasycznej, endoskopowej i laparoskopowej. Specjalizuje się w operacjach endoskopowych i laparoskopowych likwidujących m.in. kamicę układu moczowego, rozrost gruczołu krokowego, żylaki powrózka nasiennego, choroby nowotworowe układu moczowego (nerki, moczowodu, pęcherza moczowego i gruczołu krokowego, czyli prostaty) oraz nietrzymanie moczu. Wykonuje badania urodynamiczne u pacjentów z zaburzeniami mikcji (oddawania moczu). Uczestniczy w licznych kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu urologii.

Uczestniczy w licznych kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu urologi.

DYŻURY: środy, godz. 15:00 – 17:00

Poradnia urologiczna

dr n. med. Iwona Cielniak - specjalista chorób zakaźnych

Iwona Cielniak Ukończyła I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie i Poradni Profilaktyczno - Leczniczej dla pacjentów żyjących z HIV. Członek Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS i European AIDS Clinical Society. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy. Działalność naukowa związana z współzakażeniem HIV, HCV i HBV.

DYŻURY: poniedziałki i środy, godz. 16:20 – 19:40

Poradnia PrEP

Poradnia chorób zakaźnych

dr n. med. Ewa B. Siwak - specjalista chorób zakaźnych

Ewa Siwak Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, specjalistka chorób zakaźnych, wewnętrznych i epidemiologii. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Klinice Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji w Białymstoku, koncentrując się głównie na chorobach odkleszczowych i odzwierzęcych, następnie w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białymstoku. Prowadziła również konsultacje, diagnostykę i leczenie pacjentów ze schorzeniami jelitowymi w Poradni Chorób Jelit. Swoje zainteresowanie chorobami przewodu pokarmowego pogłębiała w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii CSK MSWiA w Warszawie. Obecnie od kilku lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie, Poradni Profilaktyczno-Leczniczej zajmującej się pacjentami żyjącymi z HIV oraz profilaktyką zakażeń krwiopochodnych. Prowadzi szkolenia podyplomowe z zakresu chorób zakaźnych ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń retrowirusowych oraz zapaleń wątroby. Jest autorką i współautorką licznych prac naukowych, rozdziałów podręczników, komunikatów zjazdowych konferencji polskich i zagranicznych. Jest aktywnym członkiem organizacji i towarzystw naukowych: PTEiLChZ, PTH, PTN AIDS – Zarząd Główny, EACS, IAS. Główne zainteresowania: zakażenia retrowirusowe, choroby wątroby, infekcyjne i zapalne choroby jelit, choroby odkleszczowe, profilaktyka chorób zakaźnych/ szczepienia dorosłych.

DYŻURY: czwartki, godz. 16:20 – 19:40

Poradnia PrEP

Poradnia chorób zakaźnych

mgr Katarzyna Kantorska - diagnosta laboratoryjny

Diagnosta laboratoryjny z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowania grzybic powierzchownych. Obecnie w trakcie specjalizacji z mikrobiologii medycznej.

DYŻURY: wtorki i środy, godz. 15:30 – 18:00

Pracownia mykologiczna

Marta Popielska - położna

Ukończyła Położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Wydział Nauki o Zdrowiu) oraz Pedagogikę Specjalną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
Pracuje w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie, na stanowisku położnej na oddziale położniczym.
W Poradni Chmielna Express przyjmuje pacjentki, które chcą wykonać badania wymagające zrobienia wymazu.

DYŻURY: środy, godz. 14:00 – 18:30 oraz piątki, godz. 9:30 - 14:30

Gabinet położnej

Henryk Łużny - pielęgniarz

Ukończył Pielęgniarstwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Wydział Nauki o Zdrowiu).
W naszej Poradni zajmuje się pobieraniem krwi i wymazów od pacjentów, asystuje również podczas zabiegów chirurgicznych.
Ukończył 4-letni całościowy kurs psychoterapii (Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii), uzyskując tytuł certyfikowanego psychoterapeuty.
Jest także certyfikowanym Masterem i Praktykiem Hipnozy i Hipnoterapii (Polski Instytut Hipnozy).

DYŻURY: codziennie