• +48 22 511 50 40
 • Czynne: 7:30 - 19:30
 • piątek 7:30 - 16:30

Poradnie specjalistyczne

w Chmielna Express możesz umówić wizytę u lekarzy różnych specjalizacji

Poradnia proktologiczna

W ofercie diagnostyka i leczenie chorób dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Konsultacje, profilaktyka.

DYŻURY: wtorki, godz. 16:30 – 18:30

W poradni proktologicznej realizowane są konsultacje oraz drobne zabiegi proktologiczne nie wymagające hospitalizacji. Obejmują one diagnostykę, leczenie oraz kwalifikację do leczenia operacyjnego, między innymi:

 • choroby odbytu
 • hemoroidy
 • zakrzep brzeżny
 • ropnie okołoodbytowe
 • szczelina odbytu
 • przetoki odbytu
 • polipy odbytu
 • krwawienie z odbytu
 • świąd odbytu

Specjalista w dziedzinie proktologii, najczęściej chirurg proktolog, zajmuje się leczeniem chorób końcowego odcinka przewodu pokarmowego – odbytnicy, kanału odbytu oraz odbytem. Do poradni proktologicznej należy zgłosić się w przypadku takich dolegliwości, jak np. ból, świąd, pieczenie odbytu, krwawienie z dolnego odcinka przewodu pokarmowego, zaobserwowanie krwi w kale, problemy z wypróżnianiem się. Do podstawowych badań wykonywanych w tej specjalizacji zaliczają się: badanie per rectum, USG transrektalne, anoskopia i rektoskopia. Zapisy na wizyty i konsultacje prowadzi rejestracja przychodni Chmielna Express w Warszawie.

W przypadku konieczności leczenia operacyjnego lekarz wykona je w szpitalu, w ramach kontraktu z NFZ

Cennik

konsultacja proktologiczna

180 zł

konsultacja proktologiczna z anoskopią

280 zł

usunięcie zmian okolicy odbytiu (badanie histopatologiczne)

300 zł (100 zł)

nacięcie zakrzepu brzeżnego

300 zł

nacięcie ropnia okołoodbytniczego

300 zł

 

lek. med. Aleksandra Mojkowska

Aleksandra MojkowskaSpecjalistka chirurgii ogólnej, starsza asystentka w Klinice Chirurgii Ogólnej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie. Zainteresowania naukowe: chirurgia bariatryczna i metaboliczna, proktologia oraz techniki minimalnie inwazyjne w chirurgii (laparoskopia i endoskopia).
Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny Chirurgii Ogólnej, uzyskując najlepszy w historii wynik w Państwowym Egzaminie Specjalizacyjnym. Specjalizację w dziedzinie Chirurgii Ogólnej odbyła w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Praskiego. Obecnie pracuje jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie. Jej zainteresowania naukowe dotyczą chirurgii bariatrycznej i metabolicznej, proktologii oraz technik minimalnie inwazyjnych w chirurgii (laparoskopia i endoskopia). W 2017 roku wszczęła przewód doktorski.
Stypendystka Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej (ESSO) oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. Brała udział w licznych kursach specjalistycznych, m.in. dot. zaawansowanego leczenia ran przewlekłych (International NPWT Master Course). Jest autorką i współautorką wielu publikacji, oraz przedstawiła wystąpienia na konferencjach naukowych polskich i międzynarodowych, w tym w Cardiff, Goeteborgu, Berlinie. Angażuje się w działalność organizacyjną. Jest członkiem zarządu Sekcji Metabolicznej i Bariatrycznej Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz członkiem International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders (IFSO). Prowadzi działalność dydaktyczną w ramach International Gateway to Science and Medicine Program.