• +48 22 511 50 40
  • Czynne: 7:30 - 19:30
  • piątek 7:30 - 16:30

Poradnie specjalistyczne

w Chmielna Express możesz umówić wizytę u lekarzy różnych specjalizacji

Poradnia profilaktyczna PrEP

DYŻURY: poniedziałki i środy, godz. 16:20 – 19:40

Chmielna Express prowadzi profesjonalną poradnię PrEP. Zgłaszając się do lekarza chorób zakaźnych można uzyskać przedekspozycyjną profilaktykę zakażenia HIV. Jest to nowa, przełomowa, uznana w wielu krajach metoda zapobiegania zakażeniu HIV, polegająca na przyjmowaniu leków antyretrowirusowych, które w znaczący sposób ograniczają ryzyko zakażenia.

W naszej poradni pracujemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS (PTN AIDS) oraz European AIDS Clinical Society (EACS).

W Chmielna Express umówisz wizytę lekarską, wykonasz wszelkie niezbędne badania, a leki kupisz w pobliskiej aptece.

Szczegóły w zakładce PrEP.

Cennik

konsultacja lekarza chorób zakaźnych (PrEP)

170 zł / 150 zł

 

PAKIET BADAŃ PREP I (dla rozpoczynających prep):

 

KREATYNINA

 

BADANIE OGÓLNE MOCZU

 

MORFOLOGIA

 

HIV

 

HCV

140 zł

KI ŁA

 

HBs

 

anty-hbs

 

ALAT, AspAT

 

 

PAKIET BADAŃ PREP Ii (dla kontynuujących prep):

 

KREATYNINA

 

BADANIE OGÓLNE MOCZU

 

MORFOLOGIA

100 zł

HIV

 

kiła (BADANIE PRZESIEWOWE)

 

 

PAKIET BADAŃ PREP III (dla kontynuujących prep):

 

KREATYNINA

 

BADANIE OGÓLNE MOCZU

 

MORFOLOGIA

180 zł

HIV

 

kiła (WERYFIKACJA)

 

 

dr n. med. Iwona Cielniak

Specjalista chorób zakaźnych. Ukończyła I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie i Poradni Profilaktyczno - Leczniczej dla pacjentów żyjących z HIV. Członek Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS i European AIDS Clinical Society. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy. Działalność naukowa związana z współzakażeniem HIV, HCV i HBV.

dr n. med. Ewa B. Siwak - specjalista chorób zakaźnych

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, specjalistka chorób zakaźnych, wewnętrznych i epidemiologii. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Klinice Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji w Białymstoku, koncentrując się głównie na chorobach odkleszczowych i odzwierzęcych, następnie w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białymstoku. Prowadziła również konsultacje, diagnostykę i leczenie pacjentów ze schorzeniami jelitowymi w Poradni Chorób Jelit. Swoje zainteresowanie chorobami przewodu pokarmowego pogłębiała w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii CSK MSWiA w Warszawie. Obecnie od kilku lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie, Poradni Profilaktyczno-Leczniczej zajmującej się pacjentami żyjącymi z HIV oraz profilaktyką zakażeń krwiopochodnych. Prowadzi szkolenia podyplomowe z zakresu chorób zakaźnych ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń retrowirusowych oraz zapaleń wątroby. Jest autorką i współautorką licznych prac naukowych, rozdziałów podręczników, komunikatów zjazdowych konferencji polskich i zagranicznych. Jest aktywnym członkiem organizacji i towarzystw naukowych: PTEiLChZ, PTH, PTN AIDS – Zarząd Główny, EACS, IAS. Główne zainteresowania: zakażenia retrowirusowe, choroby wątroby, infekcyjne i zapalne choroby jelit, choroby odkleszczowe, profilaktyka chorób zakaźnych/ szczepienia dorosłych.