• +48 22 511 50 40
  • :30 - 19:30
  • piątek: 7:30 - 16:30

Chmielna Express

Poradnia specjalistyczna

Sprawdź czy przeszedłeś zakażenie wirusem SARS-CoV-2 bezobjawowo i czy masz już przeciwciała! Koszt badania to 119 zł (wynik następnego dnia) oraz 149 zł (wynik tego samego dnia).

Zasady bezpieczeństwa

Aktualności czwartek, 23 kwiecień 2020 07:49

Szanowni Państwo! Chcemy, żeby każda osoba przebywająca na terenie Poradni miała poczucie pełnego bezpieczeństwa. Będzie to możliwe jedynie wówczas, gdy wszyscy zastosujemy się do ogólnych zasad, które nam to umożliwią.

Zmiany w organizacji pracy Poradni

Aktualności czwartek, 09 kwiecień 2020 10:00

Szanowni Państwo! W związku z ogłoszeniem przez rząd wdrożenia z dniem 20 kwietnia I etapu znoszenia ograniczeń przywracamy stacjonarne świadczenie usług w Poradni Specjalistycznej Chmielna Express!

Teleporady dotyczące PrEP

Aktualności czwartek, 09 kwiecień 2020 10:00

Mając na uwadze zdrowie naszych Pacjentów, którzy stosują terapię PrEP i chcieliby ją kontynuować, uruchomiliśmy teleporady z lekarzami Poradni PrEP, umożliwiające nieprzerwane stosowanie przedekspozycyjnej profilaktyki zakażenia HIV. Przygotowaliśmy również ofertę dla osób, które chciałyby rozpocząć stosowanie PrEP.

 

Ze względu na fakt, że lekarz wystawia recepty w systemie elektronicznym (e-recepta) sugerujemy założenie Internetowego Konta Pacjenta (www.pacjent.gov.pl), które umożliwia odebranie/ wydruk recepty i pełny wgląd w historię swoich recept

 

Bezpłatne, anonimowe konsultacje online

piątek, 10 kwiecień 2020 10:00
Rate this item
(1 Vote)

Zapraszamy na bezpłatne i anonimowe konsultacje online! Zespół doświadczonych doradców ds. HIV/AIDS odpowie na Państwa pytania, pomoże oszacować ryzyko, doradzi co zrobić w trudnej sytuacji... Jeżeli odczuwasz niepokój, stresuje Cię sytuacja, która wydarzyła się w Twoim życiu lub po prostu chcesz porozmawiać - skontaktuj się z nami!

Użytkownicy

Na skróty