• +48 22 511 50 40
  • 7:30 - 19:30

Poradnie specjalistyczne

w Chmielna Express możesz umówić wizytę u lekarzy różnych specjalizacji

Poradnia profilaktyczna PrEP

dr n. med. Iwona Cielniak - specjalista chorób zakaźnych

Iwona Cielniak

Specjalista chorób zakaźnych. Ukończyła I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie i Poradni Profilaktyczno - Leczniczej dla pacjentów żyjących z HIV. Członek Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS i European AIDS Clinical Society. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy. Działalność naukowa związana z współzakażeniem HIV, HCV i HBV.

DYŻURY:
poniedziałek, godz. 16.20 – 19:20
wtorek, godz. 16.20 – 19:20

 

dr hab. Ewa B. Siwak - specjalista chorób zakaźnych

Ewa Siwak

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, specjalistka chorób zakaźnych, wewnętrznych i epidemiologii. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Klinice Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji w Białymstoku, koncentrując się głównie na chorobach odkleszczowych i odzwierzęcych, następnie w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białymstoku. Prowadziła również konsultacje, diagnostykę i leczenie pacjentów ze schorzeniami jelitowymi w Poradni Chorób Jelit. Swoje zainteresowanie chorobami przewodu pokarmowego pogłębiała w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii CSK MSWiA w Warszawie. Obecnie od kilku lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie, Poradni Profilaktyczno-Leczniczej zajmującej się pacjentami żyjącymi z HIV oraz profilaktyką zakażeń krwiopochodnych. Prowadzi szkolenia podyplomowe z zakresu chorób zakaźnych ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń retrowirusowych oraz zapaleń wątroby. Jest autorką i współautorką licznych prac naukowych, rozdziałów podręczników, komunikatów zjazdowych konferencji polskich i zagranicznych. Jest aktywnym członkiem organizacji i towarzystw naukowych: PTEiLChZ, PTH, PTN AIDS – Zarząd Główny, EACS, IAS. Główne zainteresowania: zakażenia retrowirusowe, choroby wątroby, infekcyjne i zapalne choroby jelit, choroby odkleszczowe, profilaktyka chorób zakaźnych/ szczepienia dorosłych.

 

DYŻURY:
czwartek, godz. 16.20 – 19:20

lek. Dagny Krankowska - specjalista chorób zakaźnych

Dagny Krankowska

Specjalistka chorób zakaźnych. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym oraz uczy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwentka WUM. Odbyła liczne staże zagraniczne. Członkini Polskiego Towarzystwa Naukowego, European AIDS Clinical Society oraz Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Pisze prace naukowe dotyczące osób żyjących z HIV. Zaangażowana społecznie.

 

lek. Mariusz Sapuła - specjalista chorób zakaźnych

 

Mariusz Sapuła

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie jako specjalista chorób zakaźnych oraz w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym jako młodszy asystent. Świadczy porady z zakresu chorób zakaźnych, w tym m.in. profilaktyka przedekspozycyjna HIV (PrEP), profilaktyka poekspozycyjna HIV (PEP), leczenie kiły, leczenie chorób odkleszczowych, szczepienia profilaktyczne dorosłych.

DYŻURY:
środa, godz. 16.00 – 19:00

 

--> WAŻNY KOMUNIKAT: Nie wykonujemy szczepień przeciwko GRYPIE <--

Chmielna Express to poradnia oferująca nową, przełomową, a od niedawna również niedrogą metodę profilaktyki HIV czyli PrEP. Jest to uznany i rozpowszechniony w wielu krajach sposób zapobiegania zakażeniom HIV. W naszej poradni pracujemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS (PTN AIDS) oraz European AIDS Clinical Society (EACS). U nas umówisz wizytę lekarską, wykonasz wszelkie niezbędne badania, a leki (tenofowir + emtrycytabina) kupisz w pobliskiej aptece, w bardzo atrakcyjnej cenie! Oferujemy również PEP, czyli profilaktykę poekspozycyjną.

Teleporady dla pacjentów zainteresowanych terapią PrEP

Mając na uwadze zdrowie naszych Pacjentów, którzy stosują terapię PrEP i chcą ją kontynuować, uruchomiliśmy teleporady z lekarzami Poradni PrEP, umożliwiające nieprzerwane kontynuowanie terapii PrEP.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem terapii PrEP informujemy, że również istnieje taka możliwość.

W celu umówienia teleporady prosimy o kontakt telefoniczny (22 511 50 40) lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły w zakładce PrEP. 

Regulamin podania leku (Ceftriakson, Benzetacil) na podstawie zlecenia zewnętrznego.

 

CENNIK

   
 KONSULTACJA LEKARSKA -  PrEP     200 ZŁ  (wizyta pierwszorazowa)
     180 ZŁ  (kolejna wizyta)

 

PAKIET BADAŃ PrEP I 

   
(dla osób rozpoczynających PrEP)
 KREATYNINA    
 BADANIE OGÓLNE MOCZU    (z porannego pobrania)
 MORFOLOGIA    (na czczo)
 HIV    (imienny, ważny 7 dni)
 HCV    (imienny, ważny 7 dni)
 KIŁA (badanie przesiewowe)      
 HBV (HBs antygen)    
 HBV p/ciała (anty-HBs)    
  217 ZŁ  

 

PAKIET BADAŃ PrEP II 

   
(dla osób kontynuujących PrEP)
 KREATYNINA    
 BADANIE OGÓLNE MOCZU    (z porannego pobrania)
 HIV    (imienny, ważny 7 dni)
 HCV    
 KIŁA (badanie przesiewowe)      
  150 ZŁ  

 

PAKIET BADAŃ PrEP III 

   
(dla osób kontynuujących PrEP)
 KREATYNINA    
 BADANIE OGÓLNE MOCZU    (z porannego pobrania)
 HIV    (imienny, ważny 7 dni)
 HCV   
 KIŁA (badanie potwierdzające)  
  275 ZŁ