• +48 22 511 50 40
  • 7:30 - 19:30

Nasz zespół

dr n. med. Iwona Rudnicka

Iwona Rudnicka

Specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii, adiunkt w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową oraz zmian dermatologicznych w obrębie narządów płciowych.

Pomoże ustalić przyczynę stanu zapalnego w cewce moczowej, zmian nadżerkowych, rumieniowych czy brodawkujących na narządach płciowych i w okolicy odbytu.

Usuwa kłykciny kończyste (brodawki płciowe). Zajmuje się również leczeniem trądziku zwykłego i różowatego, chorób alergicznych, łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, grzybicy paznokci i skóry gładkiej, brodawek wirusowych, opryszczki.

DYŻURY:
poniedziałek, godz. 14:30 – 18:30
czwartek, godz. 14:30 – 18:30

GRAFIK ONLINE

 

Poradnia dermatologiczno - wenerologiczna

lek. med. Magdalena Gołębiewska

Magdalena Gołębiewska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała w Klinice Reumatologii dawnego Instytutu Reumatologii w Warszawie oraz Klinice Dermatologii i Wenerologii WUM. Aktualnie pracuje na Oddziale Dermatologicznym Szpitala Dziecięcego w Warszawie. Specjalizuje się w dermatologii i wenerologii – w tym dermatologii dziecięcej, medycynie estetycznej, dermatochirurgii.

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry oraz chorób i infekcji przenoszonych drogą płciową, z naciskiem na holistyczne podejściem do pacjenta.

Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

DYŻURY:
piątek, godz. 15:00 – 19:00

GRAFIK ONLINE

 

Poradnia dermatologiczno - wenerologiczna

Lek. Sylwia Bender - specjalista urolog, FEBU

Sylwia BenderAbsolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2009 roku uzyskując dyplom lekarza. Specjalizację w dziedzinie urologii z tytułem FEBU uzyskała w 2018r.

Od czasu ukończenia studiów pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej w Warszawie, gdzie konsultuje, operuje i prowadzi zajęcia ze studentami.

Wykonuje operacje z zakresu urologii klasycznej, endoskopowej i laparoskopowej. Specjalizuje się w operacjach endoskopowych i laparoskopowych likwidujących m.in. kamicę układu moczowego, rozrost gruczołu krokowego, żylaki powrózka nasiennego, choroby nowotworowe układu moczowego (nerki, moczowodu, pęcherza moczowego i gruczołu krokowego, czyli prostaty) oraz nietrzymanie moczu. Wykonuje badania urodynamiczne u pacjentów z zaburzeniami mikcji (oddawania moczu). Uczestniczy w licznych kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu urologii.

Uczestniczy w licznych kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu urologi.

DYŻURY: GRAFIK ONLINE

Poradnia urologiczna

dr n. med. Iwona Cielniak - specjalista chorób zakaźnych

Iwona Cielniak Ukończyła I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie i Poradni Profilaktyczno - Leczniczej dla pacjentów żyjących z HIV. Członek Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS i European AIDS Clinical Society. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy. Działalność naukowa związana z współzakażeniem HIV, HCV i HBV.

DYŻURY:
poniedziałek, godz. 16.20 – 19:20
wtorek, godz. 16.20 – 19:20

GRAFIK ONLINE

Poradnia PrEP

Poradnia chorób zakaźnych

dr hab. Ewa B. Siwak - specjalista chorób zakaźnych

Ewa Siwak Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, specjalistka chorób zakaźnych, wewnętrznych i epidemiologii. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Klinice Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji w Białymstoku, koncentrując się głównie na chorobach odkleszczowych i odzwierzęcych, następnie w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białymstoku. Prowadziła również konsultacje, diagnostykę i leczenie pacjentów ze schorzeniami jelitowymi w Poradni Chorób Jelit. Swoje zainteresowanie chorobami przewodu pokarmowego pogłębiała w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii CSK MSWiA w Warszawie. Obecnie od kilku lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie, Poradni Profilaktyczno-Leczniczej zajmującej się pacjentami żyjącymi z HIV oraz profilaktyką zakażeń krwiopochodnych. Prowadzi szkolenia podyplomowe z zakresu chorób zakaźnych ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń retrowirusowych oraz zapaleń wątroby. Jest autorką i współautorką licznych prac naukowych, rozdziałów podręczników, komunikatów zjazdowych konferencji polskich i zagranicznych. Jest aktywnym członkiem organizacji i towarzystw naukowych: PTEiLChZ, PTH, PTN AIDS – Zarząd Główny, EACS, IAS. Główne zainteresowania: zakażenia retrowirusowe, choroby wątroby, infekcyjne i zapalne choroby jelit, choroby odkleszczowe, profilaktyka chorób zakaźnych/ szczepienia dorosłych.

DYŻURY:
czwartek, godz. 16.20 – 19:20

GRAFIK ONLINE

Poradnia PrEP

Poradnia medycyny podróży

Poradnia chorób zakaźnych

lek. Mariusz Sapuła - rezydent chorób zakaźnych

Mariusz Sapuła

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie jako lekarz rezydent 5. roku specjalizacji z chorób zakaźnych oraz w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym jako młodszy asystent. Świadczy porady z zakresu chorób zakaźnych, w tym m.in. profilaktyka przedekspozycyjna HIV (PrEP), profilaktyka poekspozycyjna HIV (PEP), leczenie kiły, leczenie chorób odkleszczowych, szczepienia profilaktyczne dorosłych.

DYŻURY:
środa, godz. 16.00 – 19:00

GRAFIK ONLINE

Poradnia PrEP

Poradnia chorób zakaźnych

mgr Katarzyna Kantorska - diagnosta laboratoryjny

Diagnosta laboratoryjny z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowania grzybic powierzchownych. Obecnie w trakcie specjalizacji z mikrobiologii medycznej.

DYŻURY:
wtorek, godz. 15.30 – 18:30
piątek, godz. 15.30 – 18:30

GRAFIK ONLINE 

Pracownia mikologiczna

mgr Grażyna Przedpełska

Diagnosta laboratoryjny, mykolog. Prowadzi diagnostykę grzybic paznokci stóp, rąk, skóry gładkiej (łupież pstry), pachwin (erytrazma).

Zajmuje się również diagnostyką nużeńca, szczególnie pomocną przy trądziku różowatym, łojotokowym zapaleniu skóry, chorobach oczu i brwi, takich jak przewlekłe zapalenie powiek, łzawienie, pieczenie, "piasek w oczach" itp..

DYŻURY:
poniedziałek: 15:00 - 18:00

GRAFIK ONLINE 

Pracownia mikologiczna

Marta Popielska

Marta PopielskaUkończyła Położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Wydział Nauki o Zdrowiu) oraz Pedagogikę Specjalną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
Pracuje w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie, na stanowisku położnej na oddziale położniczym.

W Poradni Chmielna Express przyjmuje pacjentki, które chcą wykonać badania wymagające wykonania wymazu.

DYŻURY:
środa, godz. 14:30 – 18:15

GRAFIK ONLINE

Gabinet położnej

Agata Miękus

Agata MiękusAbsolwentka Położnictwa WUM. Na co dzień pracuje w jednej z warszawskich poradni, gdzie opiekuje się głównie kobietami w ciąży i po porodach.

W Poradni Chmielna Express obsługuje Pacjentki w zakresie wymazów ginekologicznych w gabinecie położnej.  

DYŻURY:
wtorek, piątek godz. 14:30 – 18:30}

GRAFIK ONLINE

Gabinet położnej