• +48 22 511 50 40
  • 7:30 - 19:30

Nasz zespół

dr n. med. Iwona Rudnicka

Iwona Rudnicka

Specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii, adiunkt w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową oraz zmian dermatologicznych w obrębie narządów płciowych.

Pomoże ustalić przyczynę stanu zapalnego w cewce moczowej, zmian nadżerkowych, rumieniowych czy brodawkujących na narządach płciowych i w okolicy odbytu.

Usuwa kłykciny kończyste (brodawki płciowe). Zajmuje się również leczeniem trądziku zwykłego i różowatego, chorób alergicznych, łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, grzybicy paznokci i skóry gładkiej, brodawek wirusowych, opryszczki.

 

lek. med. Magdalena Gołębiewska

Magdalena Gołębiewska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała w Klinice Reumatologii dawnego Instytutu Reumatologii w Warszawie oraz Klinice Dermatologii i Wenerologii WUM. Aktualnie pracuje na Oddziale Dermatologicznym Szpitala Dziecięcego w Warszawie. Specjalizuje się w dermatologii i wenerologii – w tym dermatologii dziecięcej, medycynie estetycznej, dermatochirurgii.

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry oraz chorób i infekcji przenoszonych drogą płciową, z naciskiem na holistyczne podejściem do pacjenta.

Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

 

Lek. Sylwia Bender - specjalista urolog, FEBU

Sylwia BenderAbsolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2009 roku uzyskując dyplom lekarza. Specjalizację w dziedzinie urologii z tytułem FEBU uzyskała w 2018r.

Od czasu ukończenia studiów pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej w Warszawie, gdzie konsultuje, operuje i prowadzi zajęcia ze studentami.

Wykonuje operacje z zakresu urologii klasycznej, endoskopowej i laparoskopowej. Specjalizuje się w operacjach endoskopowych i laparoskopowych likwidujących m.in. kamicę układu moczowego, rozrost gruczołu krokowego, żylaki powrózka nasiennego, choroby nowotworowe układu moczowego (nerki, moczowodu, pęcherza moczowego i gruczołu krokowego, czyli prostaty) oraz nietrzymanie moczu. Wykonuje badania urodynamiczne u pacjentów z zaburzeniami mikcji (oddawania moczu). Uczestniczy w licznych kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu urologii.

Uczestniczy w licznych kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu urologii.

 

dr n. med. Iwona Cielniak - specjalista chorób zakaźnych

Iwona Cielniak Ukończyła I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie i Poradni Profilaktyczno - Leczniczej dla pacjentów żyjących z HIV. Członek Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS i European AIDS Clinical Society. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy. Działalność naukowa związana z współzakażeniem HIV, HCV i HBV.

 

dr hab. Ewa B. Siwak - specjalista chorób zakaźnych

Ewa Siwak Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, specjalistka chorób zakaźnych, wewnętrznych i epidemiologii. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Klinice Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji w Białymstoku, koncentrując się głównie na chorobach odkleszczowych i odzwierzęcych, następnie w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białymstoku. Prowadziła również konsultacje, diagnostykę i leczenie pacjentów ze schorzeniami jelitowymi w Poradni Chorób Jelit. Swoje zainteresowanie chorobami przewodu pokarmowego pogłębiała w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii CSK MSWiA w Warszawie. Obecnie od kilku lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie, Poradni Profilaktyczno-Leczniczej zajmującej się pacjentami żyjącymi z HIV oraz profilaktyką zakażeń krwiopochodnych. Prowadzi szkolenia podyplomowe z zakresu chorób zakaźnych ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń retrowirusowych oraz zapaleń wątroby. Jest autorką i współautorką licznych prac naukowych, rozdziałów podręczników, komunikatów zjazdowych konferencji polskich i zagranicznych. Jest aktywnym członkiem organizacji i towarzystw naukowych: PTEiLChZ, PTH, PTN AIDS – Zarząd Główny, EACS, IAS. Główne zainteresowania: zakażenia retrowirusowe, choroby wątroby, infekcyjne i zapalne choroby jelit, choroby odkleszczowe, profilaktyka chorób zakaźnych/ szczepienia dorosłych.

 

lek. Dagny Krankowska - specjalista chorób zakaźnych

Dagny Krankowska

Specjalistka chorób zakaźnych. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym oraz uczy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Absolwentka WUM. Odbyła liczne staże zagraniczne. Członkini Polskiego Towarzystwa Naukowego, European AIDS Clinical Society oraz Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Pisze prace naukowe dotyczące osób żyjących z HIV. Zaangażowana społecznie.

 

lek. Mariusz Sapuła - specjalista chorób zakaźnych

Mariusz Sapuła

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie jako specjalista chorób zakaźnych oraz w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym jako młodszy asystent. Świadczy porady z zakresu chorób zakaźnych, w tym m.in. profilaktyka przedekspozycyjna HIV (PrEP), profilaktyka poekspozycyjna HIV (PEP), leczenie kiły, leczenie chorób odkleszczowych, szczepienia profilaktyczne dorosłych.

 

Barbara Jaszczołt - pielęgniarka

Ukończyła PWSZ w Ciechanowie, licencjat pielęgniarstwa. Kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa chirurgicznego oraz kursy specjalistyczne. Jest w trakcie Specjalizacji Chirurgicznej. Pracuje obecnie w szpitalu na oddziale torakochirurgii w PIM MSWiA w Warszawie. Pracowała w Cagliarii na Sardynii, w Clinice Sant Anna, na oddziale diagnostyczno- geriatrycznym, zdobywając doświadczenie w pracy za granicą.

 

Magdalena Ławrecka – starsza pielęgniarka

Pracuje w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Pielęgniarka z 30-letnim stażem pracy. W trakcie Specjalizacji Pielęgniarstwa Chirurgicznego. W Poradni Chmielna Express pobiera materiały do badań laboratoryjnych i mikrobiologicznych oraz asystuje przy zabiegach chirurgicznych.

 

Joanna Wichłacz – mgr pielęgniarstwa

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunek Pielęgniarstwo WUM. Na co dzień pracuje w Narodowym Instytucie Onkologii- Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie. W trakcie Specjalizacji Pielęgniarstwa Chirurgicznego. W Poradni Chmielna Express obsługuje pacjentów w zakresie szczepień, pobierania materiałów do badań laboratoryjnych i mikrobiologicznych oraz asystuje przy zabiegach chirurgicznych.

 

Ewa Wojciechowska – pielęgniarka

Ewa WojciechowskaJestem absolwentką Liceum Medycznego nr 2 im. Heleny Wolff w Warszawie. Od 30 lat pracuję w Instytucie Matki i Dziecka na oddziale chirurgii dziecięcej. Jestem pielęgniarką zabiegową i do moich obowiązków należy zakładanie wenflonów, pobieranie badań, a także wykonywanie opatrunków. Poza tym biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach, m.in. epidemiologicznych (dotyczących HIV, HCV i innych chorób przenoszonych drogą płciową) czy dotyczących pielęgnacji stomii u dzieci. Posiadam również uprawnienia do wykonywania szczepień. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji chirurgicznej. W Poradni Chmielna Express pracuję w gabinecie zabiegowym, gdzie pobieram pacjentom krew, wymazy oraz wykonuję iniekcje i szczepienia.

 

Wioletta Bąk - położna

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywała podczas pracy w oddziałach ginekologiczno-położniczych oraz bloku porodowym. Od 13 lat związana z diagnostyką i leczeniem niepłodności. Wieloletnie doświadczenie w gabinetach zabiegowych oraz punktach pobrań pozwoliło na zdobycie szerokiej wiedzy i umiejętności niezbędnych do holistycznej opieki nad kobietą.

 

mgr Karolina Cholewa - położna

Absolwentka Położnictwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od początku swojej ścieżki zawodowej związana z Oddziałem Klinicznym Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM, gdzie opiekuje się pacjentkami w okresie okołoporodowym. W poradni Chmielna Express pobiera wymazy ginekologiczne w gabinecie położnej.

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry oraz chorób i infekcji przenoszonych drogą płciową, z naciskiem na holistyczne podejściem do pacjenta.

Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

 

mgr Katarzyna Kantorska - diagnosta laboratoryjny

Diagnosta laboratoryjny z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowania grzybic powierzchownych. Obecnie w trakcie specjalizacji z mikrobiologii medycznej.

 

mgr Grażyna Przedpełska

Grażyna Przedpełska

Diagnosta laboratoryjny, mykolog. Prowadzi diagnostykę grzybic paznokci stóp, rąk, skóry gładkiej (łupież pstry), pachwin (erytrazma).

Zajmuje się również diagnostyką nużeńca, szczególnie pomocną przy trądziku różowatym, łojotokowym zapaleniu skóry, chorobach oczu i brwi, takich jak przewlekłe zapalenie powiek, łzawienie, pieczenie, "piasek w oczach" itp..