Lek. Katarzyna Cybula – chirurg
Ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu medycznego. Obecnie pracuje jako młodszy asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej Szpitala Czerniakowskiego. Doświadczenie chirurgiczne zdobyła pracując w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej Szpitala Praskiego jak i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego brała udział w wielu kursach i stażach m.in w zakresie leczenia ran przewlekłych, wykorzystania terapii podciśnieniowej, leczenia oparzeń, chirurgii onkologicznej. Zainteresowania naukowe: chirurgia naczyniowa, chirurgia przewodu pokarmowego. Jako wolontariusz - uczestniczka dwóch misji medycznych w Republice Środkowej Afryki. Regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach.
DYŻURY: czwartki, godz. 16:30 – 19:00
dr n. med. Iwona Rudnicka - dermatolog, wenerolog
Specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii, adiunkt w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową oraz zmian dermatologicznych w obrębie narządów płciowych.
Pomoże ustalić przyczynę stanu zapalnego w cewce moczowej, zmian nadżerkowych, rumieniowych czy brodawkujących na narządach płciowych i w okolicy odbytu.
Usuwa kłykciny kończyste (brodawki płciowe). Zajmuje się również leczeniem trądziku zwykłego i różowatego, chorób alergicznych, łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, grzybicy paznokci i skóry gładkiej, brodawek wirusowych, opryszczki.
DYŻURY: poniedziałki i czwartki, godz. 14:30 – 18:30
Lek. Sylwia Bender - specjalista urolog, FEBU
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2009 roku uzyskując dyplom lekarza. Specjalizację w dziedzinie urologii z tytułem FEBU uzyskała w 2018r.
Od czasu ukończenia studiów pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej w Warszawie, gdzie konsultuje, operuje i prowadzi zajęcia ze studentami.
Wykonuje operacje z zakresu urologii klasycznej, endoskopowej i laparoskopowej. Specjalizuje się w operacjach endoskopowych i laparoskopowych likwidujących m.in. kamicę układu moczowego, rozrost gruczołu krokowego, żylaki powrózka nasiennego, choroby nowotworowe układu moczowego (nerki, moczowodu, pęcherza moczowego i gruczołu krokowego, czyli prostaty) oraz nietrzymanie moczu. Wykonuje badania urodynamiczne u pacjentów z zaburzeniami mikcji (oddawania moczu). Uczestniczy w licznych kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu urologii.
Uczestniczy w licznych kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu urologi.
DYŻURY: środy, godz. 15:00 – 17:00
dr n. med. Iwona Cielniak - specjalista chorób zakaźnych
Ukończyła I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie i Poradni Profilaktyczno - Leczniczej dla pacjentów żyjących z HIV. Członek Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS i European AIDS Clinical Society. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy. Działalność naukowa związana z współzakażeniem HIV, HCV i HBV.
DYŻURY: poniedziałki i środy, godz. 16:20 – 19:40
dr n. med. Ewa B. Siwak - specjalista chorób zakaźnych
Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, specjalistka chorób zakaźnych, wewnętrznych i epidemiologii. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Klinice Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji w Białymstoku, koncentrując się głównie na chorobach odkleszczowych i odzwierzęcych, następnie w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białymstoku. Prowadziła również konsultacje, diagnostykę i leczenie pacjentów ze schorzeniami jelitowymi w Poradni Chorób Jelit. Swoje zainteresowanie chorobami przewodu pokarmowego pogłębiała w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii CSK MSWiA w Warszawie. Obecnie od kilku lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie, Poradni Profilaktyczno-Leczniczej zajmującej się pacjentami żyjącymi z HIV oraz profilaktyką zakażeń krwiopochodnych. Prowadzi szkolenia podyplomowe z zakresu chorób zakaźnych ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń retrowirusowych oraz zapaleń wątroby. Jest autorką i współautorką licznych prac naukowych, rozdziałów podręczników, komunikatów zjazdowych konferencji polskich i zagranicznych. Jest aktywnym członkiem organizacji i towarzystw naukowych: PTEiLChZ, PTH, PTN AIDS – Zarząd Główny, EACS, IAS. Główne zainteresowania: zakażenia retrowirusowe, choroby wątroby, infekcyjne i zapalne choroby jelit, choroby odkleszczowe, profilaktyka chorób zakaźnych/ szczepienia dorosłych.
DYŻURY: czwartki, godz. 16:20 – 19:40
mgr Katarzyna Kantorska - diagnosta laboratoryjny
Diagnosta laboratoryjny z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowania grzybic powierzchownych. Obecnie w trakcie specjalizacji z mikrobiologii medycznej.
DYŻURY: wtorki i środy, godz. 15:30 – 18:00
Marta Popielska - położna
Ukończyła Położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Wydział Nauki o Zdrowiu) oraz Pedagogikę Specjalną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
Pracuje w Szpitalu Świętej Rodziny w Warszawie, na stanowisku położnej na oddziale położniczym.
W Poradni Chmielna Express przyjmuje pacjentki, które chcą wykonać badania wymagające zrobienia wymazu.