• +48 22 511 50 40
  • :30 - 19:30
  • piątek: 7:30 - 16:30

Poradnie specjalistyczne

w Chmielna Express możesz umówić wizytę u lekarzy różnych specjalizacji

Poradnia profilaktyczna PrEP

DYŻURY: poniedziałki, środy i czwartki, godz. 16:20 – 19:00

Chmielna Express prowadzi profesjonalną poradnię PrEP. Zgłaszając się do lekarza chorób zakaźnych można uzyskać przedekspozycyjną profilaktykę zakażenia HIV. Jest to nowa, przełomowa, uznana w wielu krajach metoda zapobiegania zakażeniu HIV, polegająca na przyjmowaniu leków antyretrowirusowych, które w znaczący sposób ograniczają ryzyko zakażenia.

W naszej poradni pracujemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS (PTN AIDS) oraz European AIDS Clinical Society (EACS).

W Chmielna Express umówisz wizytę lekarską, wykonasz wszelkie niezbędne badania, a leki kupisz w pobliskiej aptece.

Szczegóły w zakładce PrEP. 

 

CENNIK

   
 KONSULTACJA LEKARZA CHORÓB ZAKAŹNYCH     180 ZŁ  (wizyta pierwszorazowa)
     160 ZŁ  (wizyta kontrolna)

 

PAKIET BADAŃ PrEP I 

   
(dla osób rozpoczynających PrEP)
 KREATYNINA    
 BADANIE OGÓLNE MOCZU    (z porannego pobrania)
 MORFOLOGIA    (na czczo)
 HIV    (imienny, ważny 7 dni)
 HCV    (imienny, ważny 7 dni)
 KIŁA (badanie przesiewowe)      
 HBV (HBs antygen)    
 HBV p/ciała (anty-HBs)    
  110 ZŁ  

 

PAKIET BADAŃ PrEP II 

   
(dla osób kontynuujących PrEP)
 KREATYNINA    
 BADANIE OGÓLNE MOCZU    (z porannego pobrania)
 HIV    (imienny, ważny 7 dni)
 HCV    
 KIŁA (badanie przesiewowe)      
  110 ZŁ  

 

PAKIET BADAŃ PrEP III 

   
(dla osób kontynuujących PrEP)
 KREATYNINA    
 BADANIE OGÓLNE MOCZU    (z porannego pobrania)
 HIV    (imienny, ważny 7 dni)
 HCV   
 KIŁA (badanie potwierdzające)  
  190 ZŁ 

 

dr n. med. Iwona Cielniak

Iwona Cielniak Specjalista chorób zakaźnych. Ukończyła I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie i Poradni Profilaktyczno - Leczniczej dla pacjentów żyjących z HIV. Członek Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS i European AIDS Clinical Society. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy. Działalność naukowa związana z współzakażeniem HIV, HCV i HBV.

dr n. med. Ewa B. Siwak - specjalista chorób zakaźnych

Ewa Siwak Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, specjalistka chorób zakaźnych, wewnętrznych i epidemiologii. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Klinice Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji w Białymstoku, koncentrując się głównie na chorobach odkleszczowych i odzwierzęcych, następnie w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białymstoku. Prowadziła również konsultacje, diagnostykę i leczenie pacjentów ze schorzeniami jelitowymi w Poradni Chorób Jelit. Swoje zainteresowanie chorobami przewodu pokarmowego pogłębiała w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii CSK MSWiA w Warszawie. Obecnie od kilku lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie, Poradni Profilaktyczno-Leczniczej zajmującej się pacjentami żyjącymi z HIV oraz profilaktyką zakażeń krwiopochodnych. Prowadzi szkolenia podyplomowe z zakresu chorób zakaźnych ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń retrowirusowych oraz zapaleń wątroby. Jest autorką i współautorką licznych prac naukowych, rozdziałów podręczników, komunikatów zjazdowych konferencji polskich i zagranicznych. Jest aktywnym członkiem organizacji i towarzystw naukowych: PTEiLChZ, PTH, PTN AIDS – Zarząd Główny, EACS, IAS. Główne zainteresowania: zakażenia retrowirusowe, choroby wątroby, infekcyjne i zapalne choroby jelit, choroby odkleszczowe, profilaktyka chorób zakaźnych/ szczepienia dorosłych.

Użytkownicy

Na skróty